Home > Najnovije > Preliminarna lista – ,,Podrška zapošljavanju povratnika, Roma i drugih teže zapošljivih grupa”
Print Friendly, PDF & Email

Na osnovu člana 9. Pravilnika o uslovima, kriterijumima, merilima, postupku i načinu rada Komisije za izbor korisnika projekta ,, Podrška zapošljavanju povratnika, Roma i drugih teže zapošljivih grupa ”,uzimajući u obzir uslove, kriterijume kao i merila definisana Pravilnikom, Komisija za izbor korisnika projekta „Podrška zapošljavanju povratnika, Roma i drugih teže zapošljivih grupa”, na sednici održanoj 31.07.2020. godine, u prostorijama UG „Inicijativa za razvoj i saradnju“ u Beogradu, donosi sledeću:

 

PRELIMINARNU LISTU

prioriteta za podršku kroz obezbeđivanje biznis treninga – obuka za pokretanje sopstvenog posla ili povećanja obima sopstvenog posla / poljoprivredne proizvodnje i razvoj individualnih biznis planova

Redni br. Broj prijave Ime  i prezime Opština Kratak opis poslovne ideje Br. bodova
1.         7 Olgica Tasić Vladičin Han Preduzetnička radnja za izradu veštačkih mušica za ribolov 100
2.         95 Radica Ibrov Aleksinac Šivenje – nabavka mašina i repromaterijala 100
3.         1 Tahir Duraku Preševo Izrada kovanih ograda i kapija 90
4.         2 Emran Duraković Preševo Proizvodnja PVC stolarije 90
5.         3 Urhan Ramadani Preševo Proizvodnja prozorskih profila 90
6.         5 Jašar Duraković Preševo Proizvodnja PVC i ALU stolarije 90
7.         6 Maliče Duraković Preševo Frizerski salon, manikir, šminkanje 90
8.         11 Senada Asanović Vranje Otvaranje kafe bara u romskom naselju 90
9.         29 Mersiha Ramadani Bujanovac Otvaranje krojačke radnje 90
10.     46 Jaldaze Bećiri Bujanovac Šivenje narodnih nošnji 90
11.     47 Semina Šerifi Bujanovac Mašina za vez – izrada poklona za slavlja 90
12.     48 Fahrije Aćifi Bujanovac Pokretanje portala na romskom jeziku 90
13.     49 Snežana Savić Bujanovac Održavanje dvorišta, hortikulturni radovi 90
14.     54 Fatima Murina Bujanovac Šivenje čaršafa, peškira… 90
15.     69 Kimete Mehmeti Novi Beograd Proizvodnja orijentalnih ramova i kaligrafskih panela 90
16.     99 Marija Savić Aleksinac Poljoprivredna proizvodnja – plastenik 90
17.     124 Ramadan Bajrami Bujanovac Proizvodnja eksera 90
18.     127 Kasida Arifi Bujanovac Otvaranje auto perionice 90
19.     140 Mirjana Mićić Niš Servis klima uređaja 90
20.     4 Nedžati Duraković Preševo Proizvodnja PVC  i ALU stolarije, iskustvo, moguće zapošljavanje drugih 80
21.     16 Alesio Zdravković Vranje Usluge molerisanja i izrade fasada 80
22.     23 Stefana Amzić Leskovac Električar – kućne instalacije, radi sa mužemi dedom 80
23.     26 Milan Demiri Zvezdara Oprema za bušenje vertikalnih rupa 80
24.     30 Tefik Azizi Bujanovac Otvaranje mašinbravarske radnje 80
25.     40 Zećir Denaj Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (zidanje, molerisanje, keramika…) 80
26.     42 Senahid Ramadani Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (moler, gipser, fasader…) 80
27.     44 Senad Ismaili Bujanovac Usluge snimanja veselja video kamerom 80
28.     50 Femi Demiri Bujanovac Iznajmljivanje građevinskih skela 80
29.     51 Meksud Demiri Bujanovac Iznajmljivanje građevinskih skela 80
30.     52 Bajram Šašivari Bujanovac Šlep prikolica 80
31.     55 Šaban Isenović Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (moler, gipser, fasader…) 80
32.     58 Orhan Kurteši Bujanovac Otvaranje frizerskog salona, završen kurs, iskustvo 80
33.     60 Tatjana Dimitrijević Aleksinac Proizvodnja poljoprivrednih proizvoda – plastenik 80
34.     64 Slavica Živković Babušnica Gajenje ovaca – kupovina balirke – OSI (epilepsija) 80
35.     65 Siniša Jovanović Babušnica Poljoprivrednja proizvodnja (plastenik, prikolica…) 80
36.     74 Šefki Aslani Novi Beograd Otvaranje frizerskog salona, završen kurs, iskustvo 80
37.     96 Dejan Savić Zvezdara Proizvodnja dečje garderobe 80
38.     97 Ali Armend Aleksinac Otvaranje auto perionice 80
39.     98 Đurđa Stanković Aleksinac Poljoprivredna proizvodnja – plastenik 80
40.     104 Mimoza Kodroli Novi Beograd Proizvodnja baklava po tradicionalnoj recepturi 80
41.     108 Akif Beriša Novi Beograd Proizvodnja betonskih blokova 80
42.     112 Dijana Dinčić Babušnica Plastenička proizvodnja jagoda 80
43.     113 Maja Bošković Babušnica Šivenje plišanih igračaka (sa majkom i sestrom) 80
44.     114 Aleksandra Mitić Babušnica Plastenik sa sistemom za navodnjavanje 80
45.     116 Stefan Ilić Babušnica Poljoprivreda -Nabavka mašine za stočnu hranu, pluga i sakupljača sena 80
46.     125 Almir Eminović Bujanovac Sečenje i cepanje drva bansekom 80
47.     126 Alen Kasumi Bujanovac Nabavka alata za molersko farbarsko keramičarske radove 80
48.     133 Jugoslav Ramadanović Vranje Poljoprivredna proizvodnja – nabavka motokultivatora 80
49.     141 Maja Demiri Niš Udruživanje – Igraonica PS4 – online i offline 80
50.     8 Ivica Jašarević Vranje Usluge snimanja veselja video kamerom 70
51.     9 Dalibor Maksutović Vranje Prevoz robe i ljudi, kupovina prikolica za robu 70
52.     10 Zvonko Durmišević Vranje Iznajmljivanje šatora i opreme za ketering za veselja 70
53.     12 Michael Žarković Vranje Usluge varenja i zavarivanja 70
54.     13 Akif Durić Vranje Uslužno sečenje i cepanje drva 70
55.     14 Danijel Mustafić Vranje Muzičar, kupovina bubnjeva 70
56.     15 Momir Mustafić Vranje Prevoz robe motokultivatorom 70
57.     17 Dejan Bajramović Vranje Prevođenje i usluge tumača, fotokopiranje i priprema dokumenata 70
58.     18 Tomislav Veljković Vranje Muzičar, kupovina instrumenta i mikrofona 70
59.     19 Marjan Barjamović Leskovac Uslužno sečenje i cepanje drva 70
60.     21 Bojan Barjamović Leskovac Uslužno sečenje i cepanje drva 70
61.     22 Bedža Jumerović Leskovac Auto limarska i auto farbarska radionica 70
62.     25 Trajče Kamberović Leskovac Uslužno sečenje i cepanje drva 70
63.     27 Miroslav Milanović Čukarica Bravarska radionica 70
64.     28 Arif Arifi Bujanovac Prevoz robe motokultivatorom i sečenje drva motornom testerom 70
65.     31 Dejan Maksutović Bujanovac Prevoz robe motokultivatorom i sečenje drva motornom testerom 70
66.     32 Ajredin Idić Bujanovac Keramičarsko vodoinstalaterski poslovi 70
67.     33 Nermin Gudaj Bujanovac Oprema za građevinske radove 70
68.     34 Ferdi Dalipović Bujanovac Uslužno sečenje i cepanje drva 70
69.     37 Enver Elezović Bujanovac Pevač – nabavka mikrofona sa ozvučenjem 70
70.     38 Tasim Bajrami Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (zidanje, molerisanje…) 70
71.     39 Ljiljafem Bećiri Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (zidanje, molerisanje, keramika…) 70
72.     41 Džemailj Duljaj Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (vodoinstalacije, keramika…) 70
73.     43 Tihi Jusenović Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (keramičar, fasader…) 70
74.     53 Zuhrane Rahmoni Bujanovac Ulična prodaja palačinki i krofni, iskustvo sa kokicama, semenkama… 70
75.     59 Nusret Selimi Bujanovac Izrada betonskog ravnajućeg sloja 70
76.     62 Malina Mikulović Aleksinac Kozmetički salon (šminkanje, pedikir, manikir, depilacija) 70
77.     66 Saša Utić Babušnica Poljoprivredna proizvodnja – kupovina balirke 70
78.     68 Miljan Lilić Babušnica Gajenje ovaca – priključne mašine 70
79.     100 Anita Fejzula Novi Beograd Nabavka fotografske opreme za fotografisanje svadbi 70
80.     102 Zira Demirović Zemun Udruživanje- otvaranje fast food-a u Zemun Polju 70
81.     105 Remzi Behljulji Novi Beograd Nabavka bravarskog alata za izradu kapija od kovanog gvožđa 70
82.     107 Nazif Ismailji Novi Beograd Nabavka razglasa za nastupe na veseljima (do sada iznajmljuje) 70
83.     109 Jovan Đorđević Babušnica Plastenik sa sistemom za navodnjavanje za gajenje jagoda 70
84.     111 Dalibor Jovanović Babušnica Kupovina kosačice – gajenje stoke 70
85.     115 Milan Jovanović Babušnica Oprema za sečenje drva (motorna testera i vitlo za traktor) 70
86.     119 Denis Hajdari Zemun Otvaranje auto perionice 70
87.     120 Svetozar Vasić Zvezdara Mobilna prodaja hot dogova i palačinki 70
88.     121 Srboslav Saćipović Vranjska Banja Šlep prikolica 70
89.     122 Andrija Šemić Vranjska Banja  Kupovina harmonike za nastupe na slavljima 70
90.     128 Azem Kalaba Bujanovac Nabavka alata za zidarske radove 70
91.     129 Avdija Mamutović Bujanovac Proizvodnja i ugradnja aluminijumske i plastične stolarije (iskustvo) 70
92.     130 Slobodan Bajramović Vranje Nabavka alata za keramičarske radove 70
93.     131 Srboljub Maksutović Vranje Usluge uređenja javnih povrština 70
94.     134 Saša Rajković Vranje Sečenje i cepanje drva 70
95.     135 Mladen Maksutović Vranje Proizvodnja kobasica 70
96.     136 Miroslav Jašarević Vranje Sečenje i cepanje drva 70
97.     139 Dejan Vasić Niš Nabavka opreme za kovačku radionicu 70
98.     142 Alen Vasić Niš Udruživanje – Igraonica PS4 – online i offline 70
99.     20 Ramadan Kurtić Leskovac Usluge snimanja veselja video kamerom 60
100.              24 Danijel Bakterović Leskovac Ugradnja knaufa, gletovanje, moleraj, keramičke pločice 60
101.              35 Elmi Šašivari Bujanovac Oprema za građevinske radove 60
102.              36 Sabahudin Salihu Bujanovac Oprema za građevinske radove 60
103.              45 Sait Asani Bujanovac Prevoz robe motokultivatorom 60
104.              56 Emran Neđibi Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (moler, fasader…) 60
105.              57 Ferdi Emini Bujanovac Nabavka opreme za građevinske radove (moler, gipser…) 60
106.              61 Boris Osmanović Aleksinac Uslužno sečenje i cepanje drva 60
107.              63 Slaviša Jovanović Babušnica Uslužno sečenje i cepanje drva 60
108.              67 Mladen Ilić Babušnica Uslužno sečenje drva 60
109.              70 Azem Banuši Novi Beograd Nabavka opreme za građevinske radove (zidanje,fasade…) 60
110.              71 Osman Bajrami Novi Beograd Nabavka opreme za građevinske radove (moler, farbar, dekorater…) 60
111.              72 Misin Krasnići Novi Beograd Nabavka opreme za građevinske radove (gipsarski, dekoraterski…) 60
112.              73 Ferdi Krasnići Novi Beograd Nabavka opreme za građevinske radove (zidarski, dekoraterski…) 60
113.              75 Vitorka Pavlović Priboj Poljoprivredna proizvodnja – kupovina plastenika i freze 60
114.              77 Dragana Žarković Priboj Poljoprivredna proizvodnja – kupovina plastenika sa sistemom kap po kap 60
115.              78 Voisava Karadžić Priboj Poljoprivredna proizvodnja – kupovina freze 60
116.              79 Milojka Avramović Priboj Poljoprivredna proizvodnja – kupovina rezervoara, pumpe, kopačice i pasirke 60
117.              81 Gorica Brković Đenić Užice Proizvodnja torti i kolača 60
118.              82 Suzana Sunajko Užice Proizvodnja sokova od organskog voća 60
119.              84 Olivera Radomirović Užice Popravka mašina za šivenje i izrada delova za mašine za šivenje 60
120.              85 Milena Filipović Užice Proizvodnja pčelarskih proizvoda – kupovina miksera, centrifuge… 60
121.              88 Ana Ponjavić Čajetina Poljoprivredna proizvodnja – kupovina priključne rotacione kose 60
122.              89 Jasmina Kostić Čajetina Proizvodnja jaja, jednodnevnih pilića, pilećeg mesa i koka nosilja 60
123.              91 Gordana Nićiforović Čajetina Udruživanje – proizvodnja hladno ceđenih sokova, džemova, zimnice… 60
124.              92 Vesna Rajović Čajetina Udruživanje – proizvodnja hladno ceđenih sokova, džemova, zimnice… 60
125.              93 Gordana Cicvarić Čajetina Udruživanje – proizvodnja hladno ceđenih sokova, džemova, zimnice… 60
126.              94 Anka Mitrović Čajetina Udruživanje – proizvodnja hladno ceđenih sokova, džemova, zimnice… 60
127.              103 Miloš Paunović Čukarica Udruživanje- otvaranje fast food-a u Zemun Polju 60
128.              106 Behar Aslani Novi Beograd Uređivanje dvorišta, baštovanstvo 60
129.              110 Batica Vidanović Babušnica Cepač za drva i motorna testera 60
130.              117 Milija Marinković Zvezdara Restauracija i izrada nameštaja od drveta; Izrada samostrela 60
131.              118 Rajko Marinković Zvezdara Uređivanje dvorišta, baštovanstvo 60
132.              132 Stiven Demirović Vranje Prevoz ljudi i robe – nabavka prikolice 60
133.              138 Suada Ahmetagić Priboj Nabavka rezervoara za vodu i kosačice – unapređenje poljoprivredne proizv. 60
134.              144 Edina Kadribašić Priboj Poljoprivredna proizvodnja – nabavka kosačice 60
135.              80 Jovana Đurić Užice Proizvodnja proizvoda od drveta – CNC mašina 50
136.              86 Slavica Mijailović Čajetina Poljoprivrednja proizvodnja- kupovina rotacionog sakupljača sena 50
137.              87 Nataša Ristović Čajetina Poljoprivredna proizvodnja – kupovina voćarske freze i trimera 50
138.              101 Fidan Ismajli Novi Beograd Nabavka fotografske opreme za fotografisanje svadbi 50
139.              123 Naser Mamutović Bujanovac Mašina za savijanje cevi 50
140.              137 Sajko Silistarević Vranje Sečenje i cepanje drva 50
141.              76 Slavica Đoković Priboj Poljoprivredna proizvodnja – kupovina plastenika i prskalice 40
142.              83 Gordana Čović Užice Agencija za kancelarijsku podršku (priprema dokumenata) 40
143.              90 Dragica Kovačević Čajetina Uslužno čišćenje kuća, poslovnih prostora i ugostiteljskih objekata 40
144.              143 Miroslav Potić Niš Udruživanje – Igraonica PS4 – online i offline 40

 

Na Preliminarnu listu prioriteta za podršku kroz obezbeđivanje biznis treninga – obuka za pokretanje sopstvenog posla ili povećanja obima sopstvenog posla / poljoprivredne proizvodnje i razvoj individualnih biznis planova podnosilac prijave može da uloži prigovor Komisiji, u pisanoj formi, u roku od 8 dana od dana isticanja Preliminarne liste reda prvenstva za izbor korisnika na internet strani Inicijative za razvoj i saradnju – www.idcserbia.org.

Prigovor mora da sadrži: ime i prezime, adresu podnosioca prigovora, razloge zbog kojih se prigovor izjavljuje i potpis podnosioca prigovora.

Prigovor se podnosi predajom pismenog podneska Komisiji preko IDC kancelarije u Beogradu, Milana Rakića 65a.

O osnovanosti prigovora Komisija odlučuje u skladu sa odredbama Pravilnika i na osnovu podataka navedenih u prigovoru, konkursne dokumentacije i utvrđenog činjeničnog stanja.

Nakon gore pomenutog roka i razmatranja eventualnih prigovora od strane podnosilaca prijava, Komisija objavljuje Konačnu listu prioriteta za podršku kroz obezbeđivanje biznis treninga – obuka za pokretanje sopstvenog posla ili povećanja obima sopstvenog posla / poljoprivredne proizvodnje i razvoj individualnih biznis planova.

 

Predsednik Komisije:

Igor Kojčić

U Beogradu,

31.07.2020.

 

 PRELIMINARNA LISTA IDC GFA