Home > Najnovije > Raspored radionica za novembar – „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“
Print Friendly, PDF & Email

Raspored radionica za novembar – „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“

U okviru projekta „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“ pokrenute su radionice za decu i mlade na teritoriji Novog Pazara, Sjenice, Tutina i okoline ova tri grada.

Nastavni plan i program radionica pripremljen je od strane stručnjaka obrazovnog i socijalnog sistema koji su direktno odgovorni za sprovođenje radionica.

Glavni cilj radionica je pružanje obrazovne i podržavajuće uloge povratnicima radi bolje reintegracije u njihovim lokalnim zajednicama, uz podršku i široj zajednici.

Prijave za radionice  se vrše lično – Novi Pazar, kancelarija Merhamet Sandzak, Kragujevačka 12, Sjenica – zgrada Opštine Sjenica, kancelarija 26, Tutin – Dobrosusedski klub Tutin – Peštarska 2/6

Radionice su besplatne i organizuju se uz poštovanje svih propisanih pravila i procedura, u skladu sa trenutnom epidemiološkom situacijom.

Plan radionica za NOVEMBAR 2020. godine:

NOVI PAZAR

Nedelja 01.11.2020. godine

„SPELOVANJE: IZGOVOR SLOVA I SVOGA IMANA“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,14h 1. Ajša Bahović Latifović 2. Kanita Višnjić

„SABIRANJE I ODUZIMANJE RAZLOMAKA“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika EDUCO CENTAR ,12:30h Uzrast:5-8 1.Kenan Tmušić 2.Tarik Zilkic

“ĆELIJA-GRAĐA ĆELIJA I VRSTE ĆELIJE“ OBRAZOVNA RADIONICA-Biologija Uzrast:10-18 Dobrosusedski klub Novi Pazar 10h-13h 1.Senida Hajdarević 2.Azra Mavrić

Ponedeljak 02.11.2020. godine

„NA GRANICI IZMEĐU ŽIVOG I NEŽIVOG“ OBRAZOVNA RADIONICA Biologija Uzrast:10-18 Dobrosusedski klub Novi Pazar 16h 1.Senida Hajdarević 2.Azra Mavrić

„PRIRODNI BROJEVI I DELJIVOST.“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika EDUCO CENTAR,12:30h Uzrast:5-8 1.Kenan Tmušić 2.Tarik Zilkic 

Utorak 03.11.2020. godine

„BROJEVI“ OBRAZOVNA RADIONICA-MATEMATIKA Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 1.Safija Šaćirović 2.Sabaheta Trtovac

„GRAMATIKA“ OBRAZOVNA RADIONICA-SRPSKI I BOSANSKI JEZIK Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 12:45h 1.Dragana Arsic 2.Sandra Nikoli

Četvrtak 05.11.2020. godine

 „LINIJE“ OBRAZOVNA RADIONICA-MATEMATIKA Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 1.Safija Šaćirović 2.Sabaheta Trtovac ODRŽANA Broj ucesnika 13 svi povratnici

„SVIJETU SE NE MOŽE UGODITI“ OBRAZOVNA RADIONICA-SRPSKI JEZIK Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 12:45h 1.Dragana Arsic 2.Sandra Nikolić

Subota 07.11.2020. godine

„DIGESTIVNI SISTEM“ OBRAZOVNA RADIONICA-Biologija Uzrast:10-18 Dobrosusedski klub Novi Pazar 12h 1.Senida Hajdarević 2.Azra Mavrić ODRŽANA Broj učesnika: 23 Broj povratnika: 15 „NARODNA KNJIŽEVNOST“ OBRAZOVNA RADIONICA Srpski/bosanski jezik Dobrosusedski klub,14h 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

„BOJE“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemacki Dobrosusedski klub,16h Uzrast:5-8 1.Amra Hajdarević 2.Haris Zilkić ODRŽANA Broj ucesnika: 8 Broj povratnika: 7 „PRIRODNI BROJEVI I DELJIVOST“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika EDUCO CENTAR,12:30h Uzrast:5-8 1.Kenan Tmušić 2.Tarik Zilkic

„SKUPOVI“ OBRAZOVNA RADIONICA-MATEMATIKA Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 1.Safija Šaćirović 2.Sabaheta Trtovac ODRŽANA Broj učesnika: 24 svi povratnici „ZAMISLITE“ OBRAZOVNA RADIONICA-SRPSKI JEZIK Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 12:45h 1.Dragana Arsic 2.Sandra Nikolić

Nedelja 08.11.2020. godine

„ADOLESCENCIJA“ OBRAZOVNA RADIONICA-Biologija Uzrast:10-18 Dobrosusedski klub Novi Pazar 12h 1.Senida Hajdarević 2.Azra Mavrić

„MOJ OMILJENI…. „ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,13h 1. Ajša Bahović Latifović 2. Kanita Višnjić

Ponedeljak 09.11.2020. godine

„NARODNE UMOTVORINE“ OBRAZOVNA RADIONICA-SRPSKI I BOSANSKI JEZIK Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 12:45h 1.Dragana Arsic 2.Sandra Nikolić

„VEŽBAMO“ OBRAZOVNA RADIONICA-MATEMATIKA Uzrast:1-4 razred OŠ.BIN ZAJED 1.Safija Šaćirović 2.Sabaheta Trtovac ODRŽANA Broj učesnika: 26 Broj povratnika: 24

„SAVLADAVANJE PROBLEMA JAVNOG NASTUPA I VEŠTINE GOVORA PRED MASOM“ EDUKATIVNA RADIONICA Uzrast:Srednjoskolci zavrsnih godina i studenti Dobrosusedski klub Novi Pazar 1.Bosko Mihailovic 2. Samir Dražanin

Subota 14.11.2020. godine

„PADEŽI I SVE O NJIMA“ OBRAZOVNA RADIONICA Srpski/bosanski jezik Dobrosusedski klub,14h 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

„VRŠNJAČKI MEDIJATORI-KAKO VIDIM SEBE, DRUGE I SVET OKO SEBE“ INFORMATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub,12h Uzrast: 7-15 1.Haris Imamović 2.Ilda Mehović

Nedelja 15.11.2020. godine

„MISLIM I OSEĆAM“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,13h 1. Ajša Bahović Latifović 2. Kanita Višnjić

„REPLACE COLOR“ OBRAZOVNA RADIONICA-GRAFIČKI DIZAJN SOLUTION PLUS 14H Uzrast; srednjoskolci 1.Rijalda Novalić 2.Kemal Malicevic

„VRŠNJAČKI MEDIJATORI-OPTIMIZMOM PROTIV PESIMIZMA“ INFORMATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub,11h Uzrast: 7-15 1.Haris Imamović 2.Ilda Mehović

Subota 21.11.2020. godine

„RADIONICA O RAZLIKOVANJU FUNKCIONALNIH STILOVA“ OBRAZOVNA RADIONICA Srpski/bosanski jezik Dobrosusedski klub,16h 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

„DANI, MESECI, NEDELJE I GODIŠNJA DOBA“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemacki Dobrosusedski klub,14h Uzrast:5-8 1.Amra Hajdarević 2.Haris Zilkić

„VRSTE ČETVOROUGLOVA“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika EDUCO CENTAR,12:30h Uzrast:5-8 1.Kenan Tmušić 2.Tarik Zilkic „VRŠNJAČKI MEDIJATORI-ŽIVOTNI CILJEVI I SREĆA“ INFORMATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub,12h Uzrast: 7-15 1.Haris Imamović 2.Ilda Mehović

Nedelja 22.11.2020. godine

„RADIM I NE RADIM“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,13h 1. Ajša Bahović Latifović 2. Kanita Višnjić

„RASPORED ČASOVA“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemacki Dobrosusedski klub,14h Uzrast:5-8 1.Amra Hajdarević 2.Haris Zilkić

„CUT OUT TEHNIKA“ OBRAZOVNA RADIONICA-GRAFIČKI DIZAJN SOLUTION PLUS 14H Uzrast; srednjoskolci 1.Rijalda Novalić 2.Kemal Malicevic

„VRŠNJAČKI MEDIJATORI-MOJ RADNI DAN“ INFORMATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub,12h Uzrast: 7-15 1.Haris Imamović 2.Ilda Mehović

Subota, 28.11.2020. godine

„PRAVILNO PIŠEM I GOVORIM“ OBRAZOVNA RADIONICA Srpski/bosanski jezik Dobrosusedski klub,16h 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

„SAT“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemacki Dobrosusedski klub,14h Uzrast:5-8 1.Amra Hajdarević 2.Haris Zilkić

Nedelja 29.11.2020. godine

„MASKE I LAYERI“ OBRAZOVNA RADIONICA-GRAFIČKI DIZAJN SOLUTION PLUS 14H Uzrast; srednjoskolci 1.Rijalda Novalić 2.Kemal Malicevic

TUTIN

Nedelja, 01.11.2020.

„WINTERZEIT“ OBRAZOVNA RADIONICA NEMAČKI JEZIK Dobrosusedski klub,15h Uzrast: 4-8 razreda 1. Eldina Curić 2. Elmina Hot

„SREDNJA ŠKOLA: PROPOCIJA I PROCENTNI RAČUN. OSNOVNA ŠKOLA: UGLOVI U TROUGLU“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika Dobrosusedski klub,10h Uzrast: 10-18 1. Melisa Kurtanović 2. Milhata Bakić

„ORDINALZAHLEN“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemački jezik Dobrosusedski klub,13h Uzrast: od 5-8 razreda 1. Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

Utorak, 03.11.2020.

„REŠAVAMO TEKSTUALNE ZADATKE“ OBRAZOVNA RADIONICA Pomoć pri izradi domaćih zadataka Dobrosusedski klub,17h Uzrast: od 7-11 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić 

Petak, 06.11.2020.

„MY PARTY“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,16h Uzrast: 4-8 razreda 1. Enisa Celić 2. Dzenana Numanović

Subota, 07.11.2020.

„NIVOI ORGANIZACIJE ŽIVOG SVETA NA PLANETEI ZEMLJI „ OBRAZOVNA RADIONICA Biologija Dobrosusedski klub,12h Uzrast: Osnovna škola 1. Curić Melisa 2. Curić Mithad

„OSNOVNE I IZVEDENE FIZIČKE VELIČINE I NJIHOVE JEDINICE“ OBRAZOVNA RADIONICA Fizika-Matematika Dobrosusedski klub,13h Uzrast: od 7 godina 1. Nermina Sejdović 2. Nihad Sejdović

Nedelja, 08.11.2020.

„DIE WÖRTER UND IHRE BEDEUTUNG“ OBRAZOVNA RADIONICA NEMAČKI JEZIK Dobrosusedski klub,15h Uzrast: 4-8 razreda 1. Eldina Curić 2. Elmina Hot

„SREDNJA ŠKOLA: OSNOVNI GEOMETRIJSKI POJMOVI. OSNOVNA ŠKOLA: ODNOS IZMEĐU STRANICA I UGLOVA TROUGLA“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika Dobrosusedski klub,10h Uzrast: 10-18 1. Melisa Kurtanović 2. Milhata Bakić

„VERBEN „ OBRAZOVNA RADIONICA Nemački jezik Dobrosusedski klub,13h Uzrast: srednjoškolci 1. Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

Utorak, 10.11.2020.

„STRUKTURA PISMENOG SASTAVA“ OBRAZOVNA RADIONICA Pomoć pri izradi domaćih zadataka Dobrosusedski klub,17h Uzrast: od 7-11 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić

Četvrtak, 12.11.2020.

„MITOZA“ OBRAZOVNA RADIONICA Biologija Dobrosusedski klub,13h Uzrast: Osnovna škola 1. Curić Melisa 2. Curić Mitha

Petak, 13.11.2020.

„MY FAMILY“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,16h Uzrast: 4-8 razreda 1. Enisa Celić 2. Dzenana Numanović

Subota, 14.11.2020.

„PUTANJA, PRAVAC I SMER. KAKO RADE PUTOKAZI?“ OBRAZOVNA RADIONICA Fizika-Matematika Dobrosusedski klub,13h Uzrast: od 7 godina 1. Nermina Sejdović 2. Nihad Sejdović

Nedelja, 15.11.2020.

„DURCH DAS JAHR“ OBRAZOVNA RADIONICA NEMAČKI JEZIK Dobrosusedski klub,15h Uzrast: 4-8 razreda 1. Eldina Curić 2. Elmina Hot

„SREDNJA ŠKOLA: STAVOVI PODUDARNOSTI TROUGLOVA. OSNOVNA ŠKOLA: NEJEDNAKOST TROUGLA“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika Dobrosusedski klub,10h Uzrast: 10-18 1. Melisa Kurtanović 2. Milhata Bakić

„WAS MAGST DU?“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemački jezik Dobrosusedski klub,13h Uzrast: od 5-8 razreda 1. Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

Utorak, 17.11.2020.

„ZAOSTAVŠTINA NAŠIH PREDAKA“ OBRAZOVNA RADIONICA Pomoć pri izradi domaćih zadataka Dobrosusedski klub,17h Uzrast: od 7-11 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić

Sreda, 18.11.2020.

„MEJOZA“ OBRAZOVNA RADIONICA Biologija Dobrosusedski klub,12h Uzrast: Osnovna škola 1. Curić Melisa 2. Curić Mithad

Petak, 20.11.2020.

„MY BODY“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,16h Uzrast: 4-8 razreda 1. Enisa Celić 2. Dzenana Numanović

Subota, 21.11.2020.

„SVETLOST.ZAŠTO JE NEBO PLAVO?“ OBRAZOVNA RADIONICA Fizika-Matematika Dobrosusedski klub,13h Uzrast: od 7 godina 1. Nermina Sejdović 2. Nihad Sejdović

Nedelja, 22.11.2020.

„DER KALENDER“ OBRAZOVNA RADIONICA NEMAČKI JEZIK Dobrosusedski klub,15h Uzrast: 4-8 razreda 1. Eldina Curić 2. Elmina Hot

„SREDNJA ŠKOLA: VEKTORI. OSNOVNA ŠKOLA: JEDNAKOKRAKI I JEDNAKOSTRANIČNI TROUGAO“ OBRAZOVNA RADIONICA Matematika Dobrosusedski klub,10h Uzrast: 10-18 1. Melisa Kurtanović 2. Milhata Bakić

„JAHRESZEITEN, MONATE, TAGE“ OBRAZOVNA RADIONICA Nemački jezik Dobrosusedski klub,13h Uzrast: srednjoškolci 1. Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

Utorak, 24.11.2020.

„OD GLASA DO PESME“ OBRAZOVNA RADIONICA Pomoć pri izradi domaćih zadataka Dobrosusedski klub,17h Uzrast: od 7-11 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić

Sreda, 25.11.2020.

„DIGESTIVNI SISTEM „ OBRAZOVNA RADIONICA Biologija Dobrosusedski klub,12h Uzrast: Osnovna škola 1. Curić Melisa 2. Curić Mithad

Petak, 27.11.2020.

„MY CLOTHES“ OBRAZOVNA RADIONICA Engleski jezik Dobrosusedski klub,16h Uzrast: 4-8 razreda 1. Enisa Celić 2. Dzenana Numanović

Subota, 28.11.2020.

„MATEMATIČKI RINGIŠPIL.“ OBRAZOVNA RADIONICA Fizika-Matematika Dobrosusedski klub,13h Uzrast: od 7 godina 1. Nermina Sejdović 2. Nihad Sejdović

SJENICA

Nedelja, 01.11.2020.

„LES VERBE AVOIR ET ETRE“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h-15h. Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„LINEARNA JEDNAČINA“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15-18h Uzrast: od 10-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Pulji

Ponedeljak, 02.11.2020.

„JEZIČKE EDUKATIVNE RADIONICE“ Obrazovne radionice-srpski i bosanski jezik. Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

Utorak, 03.11.2020.

„PISANJE KNJIŽEVNIH PRIKAZA“ Obrazovne radionice-srpski i bosanski jezik. Dobrosusedski klub, 15h-18h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

„HALLOWEEN“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18h-21h Uzrast: od 7-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

Petak, 06.11.2020.

„KRUŽNICA I KRUG“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15h-18h Uzrast: od 10-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

Subota, 07.11.2020.

„THE PRESENT SIMPLE TENSE/ CONTINUOUS TENSE“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09h-12h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„RAČUNSKI ZADACI“ FIZIKA, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusesdski klub, 12h-15h. Uzrast: od 5-8 razrera osnovne škole. 1.Dzenita Pušina Hamidović 2.Gorica Babić

„POREĐENJE PRIDEVA“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h-18h Uzrast: od 7-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

Nedelja, 08.11.2020.

„GRAFIČKI ZADACI“ FIZIKA, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusesdski klub, 9h-12h. Uzrast: od 5-8 razrera osnovne škole. 1.Dzenita Pušina Hamidović 2.Gorica Babić

„LE PRESENT“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h-15h Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„BIOLOGIJA: SIKETRIJA I SEGMENTACIJA.. HEMIJA: ATOMI HEMIJSKIH ELEMENATA…“ Obrazovne radionice-biologija i hemija. Dobrosusedski klub, 15h-18h. Uzrast: od 5 do 8 razreda, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

„SHOPPING“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h-18h Uzrast: od 7-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

„SAOBRAĆAJ“ Obrazovna radionica-svet oko nas. Dorosusedski klub, 16h-19h. Uzrast: od 4-12 godina. 1. Alejna Gičević 2. Irina Tandir

Ponedeljak, 09.11.2020.

„GRAMATIČKE VEŽBE“ Obrazovne radionice-srpski i bosanski jezik. Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

Utorak, 10.11.2020.

„GRAMATIKA I JA“ Obrazovne radionice-srpski i bosanski jezik. Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

„LE NOMS“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18-21h. Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzek

Sreda, 11.11.2020.

„MY DAY“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18-21h Uzrast: od 7-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

Četvrtak, 12.11.2020.

„THE FUTURE SIMPLE TENSE“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12-15h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

Petak, 13.11.2020.

„UVOD I UPOZNAVANJE SA PLANOM RADIONICA, POSATVLJANJE PRAVILA I OČEKIVANJA“ OMLADINSKI AKTIVIZAM Dobrosusedski klub, 14h – 17h Uzrast: od 15 do 19 godina. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović

„PITAGORINA TEOREMA“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 17-20h Uzrast: od 10-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

Subota, 14.11.2020.

„BIOLOGIJA: ŽIVOTNI PROCESI BILJAKA HEMIJA: ODREĐIVANJE VALENTNOG NIVOA…“ Obrazovne radionice-biologija i hemija. Dobrosusedski klub, 12h-15h. Uzrast: od 5 do 8 razreda, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

„KAKO ZAMIŠLJATE ATOM“ OBRAZOVNA RADIONICA-HEMIJA Dobrosusedski klub, 18-21h Uzrast:10-14 godina. 1. Snezana Konatar 2.Berna Mujezinović

Nedelja, 15.11.2020.

„GRAĐA ATOMA“ OBRAZOVNA RADIONICA-HEMIJA Dobrosusedski klub, 09-12h Uzrast:10-14 godina. 1. Snezana Konatar 2.Berna Mujezinović

Utorak, 17.11.2020.

„MOJ IDENTITET“ OMLADINSKI AKTIVIZAM Dobrosusedski klub, 17h – 20h Uzrast: od 15 do 19 godina. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović

Četvrtak, 19.11.2020.

„MOJE OKRUŽENJE – IZAZOVI I RESURSI“ OMLADINSKI AKTIVIZAM Dobrosusedski klub, 17h – 20h Uzrast: od 15 do 19 godina. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović

Petak, 20.11.2020.

„CENTRALNA SIMETRIJA“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15-18h Uzrast: od 10-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

Subota, 21.11.2020.

„RAČUNSKI ZADACI (osnovni I srednji nivo)“ FIZIKA, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusesdski klub, 09-12h. Uzrast: od 1-4 razreda srednje škole. 1.Dzenita Pušina Hamidović 2.Gorica Babić

„IDIOMS“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12-15h Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„BIOLOGIJA: JEDNOĆELIJSKI EUKARIOTI, HEMIJA: PLEMENITI GASOVI“ Obrazovne radionice-biologija i hemija. Dobrosusedski klub, 15h-18h. Uzrast: od 5 do 8 razreda, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

„ATOMSKI I MASENI BROJ“ OBRAZOVNA RADIONICA-HEMIJA Dobrosusedski klub, 18-21h Uzrast:10-14 godina. 1. Snezana Konatar 2.Berna Mujezinović

Nedelja, 22.11.2020.

„RAČUNSKI ZADACI (NAPREDNI NIVO) FIZIKA, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusesdski klub, 9-12h. Uzrast: od 1-4 razreda srednje škole. 1.Dzenita Pušina Hamidović 2.Gorica Babić

„RELIE LA QUESTION A LA REPONSE…“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h-15h Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„ELEKTRONSKI OMOTAČ“ OBRAZOVNA RADIONICA-HEMIJA Dobrosusedski klub, 15-18h Uzrast:10-14 godina. 1. Snezana Konatar 2.Berna Mujezinović

Četvrtak, 26.11.2020.

„DONOŠENJE ODLUKA U ZAJEDNICI“ OMLADINSKI AKTIVIZAM Dobrosusedski klub, 17h – 20h Uzrast: od 15 do 19 godina. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović

Subota, 28.11.2020.

„MODAL VERBS/REVISION“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„BIOLOGIJA: RAZMNOŽAVANJE, RAST I RAZVOJ KOD BILJAKA, HEMIJA: HEMJSKE VEZE“ Obrazovne radionice-biologija i hemija. Dobrosusedski klub, 15h. Uzrast: od 5 do 8 razreda, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

_______

Projekat „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“ je finansiran od strane Ministarstva za ekonomsku saradnju i razvoj Savezne Republike Nemačke (BMZ).

Projekat realizuje ASB Serbia i IDC u partnerstvu sa Regionalnom razvojnom agencijom Sandžaka – SEDA i Muslimanskim humanitarnim društvom Merhamet – Sandžak , uz podršku Grada Novog Pazaraopštine Tutin i opštine Sjenica.