Home > Najnovije > Raspored radionica za septembar – „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“
Print Friendly, PDF & Email

U okviru projekta „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“ pokrenute su radionice za decu i mlade na teritoriji Novog Pazara, Sjenice, Tutina i okoline ova tri grada.

Nastavni plan i program radionica pripremljen je od strane stručnjaka obrazovnog i socijalnog sistema koji su direktno odgovorni za sprovođenje radionica.

Glavni cilj radionica je pružanje obrazovne i podržavajuće uloge povratnicima radi bolje reintegracije u njihovim lokalnim zajednicama, uz podršku i široj zajednici.

Prijave za radionice  se vrše lično – Novi Pazar, kancelarija Merhamet Sandzak, Kragujevačka 12, Sjenica – zgrada Opštine Sjenica, kancelarija 26, Tutin – Dobrosusedski klub Tutin – Peštarska 2/6

Radionice su besplatne i organizuju se uz poštovanje svih propisanih pravila i procedura, u skladu sa trenutnom epidemiološkom situacijom.

Plan radionica za SEPTEMBAR 2020. godine:

NOVI PAZAR

Nedelja, 06.09.2020.

‘CRTANJE TUŠEM“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, Uzrast: od 7 – 18 god 1. Kemal Malićević 2. Rijalda Novalić

Utorak, 08.09.2020.

„MY FRIEND IS FROM AUSTRALIA…“ WE ARE IN THE SCHOOL AGAIN“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Online platforma/ O.Š ,,Đura Jakšić , 11h-14h Uzrast:7-11god 1.Ajša Bahović Latifović 2.Kanita Višnjić

“CORONA VIRUSI. MERE LIČNE ZAŠTITE“ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusedski klub ,12h Uzrast: Mladi i odrasli 1.Šefadil Spahić 2.Fevzija Murić

Sreda 09.09.2020.

„I GET UP AT…“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Online platforma/ O.Š ,,Đura Jakšić , 11h-14h Uzrast:7-11god 1.Ajša Bahović Latifović

Četvrtak, 10.09.2020.

“TUBERKULOZA“ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusesdski klub Uzrast: Mladi i odrasli 1.Šefadil Spahić

‘MOJ JEZIK, KULTURA I OBIČAJI “ Srpski i bosanski jezik RADIONICA MATERNJEG JEZIKA Dobrosusesdski klub 12h Uzrast: osnovci, srednjoškolci 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović“

Petak, 11.09.2020.

‘REPRODUKTIVNO ZDRAVLJE“ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusesdski klub Uzrast: Mladi i odrasli 1.Šefadil Spahić 2.Fevzija Murić

Subota, 12.09.2020.

“GRAMATIKA NIJE BAUK “ Srpski i bosanski jezik RADIONICA MATERNJEG JEZIKA Dobrosusesdski klub, 12h Uzrast: osnovci, srednjoškolci 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

POLIGON PREPREKA – ,,KO ĆE BRŽE, KO ĆE BOLJE?” Sportska radionica SPORTSKA RADIONCA Dobrosusesdski klub Uzrast: 7-14 1. Boško Mihailović 2. Samir Dražanin

Nedelja, 13.09.2020.

‘CRTANJE PO OSEĆAJU“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, Uzrast: od 7 – 18 god 1. Kemal Malićević 2. Rijalda Novalić

,,PRIRODA JE MOJE IGRALIŠTE“ Sportska radionica SPORTSKA RADIONCA Dobrosusedski klub Uzrast: Deca,mladi i odrasli 1. Boško Mihailović 2. Samir Drazanin

Utorak 15.09.2020.

„WHAT DO YOU DO IN YOUR FREE TIME?“ „WHAT I LIKE ABOUT MYSELF…“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Online platforma/ O.Š ,,Đura Jakšić , 11h-14h Uzrast:7-11god 1.Ajša Bahović Latifović 2.Kanita Višnjić

Sreda, 16.09.2020.

„MY BOOK“„THE GUILT IS HIS…“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Online platforma/ O.Š ,,Đura Jakšić , 11h-14h Uzrast:7-11god 1.Ajša Bahović Latifović 2. Kanita Višnjić

Subota, 19.09.2020.

VOLIM DA PIŠEM – PESME, BAJKE, PRIČE Srpski i bosanski jezik RADIONICA MATERNJEG JEZIKA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast: osnovci, srednjoškolci 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

“IGRE BEZ GRANICA“ Kreativna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Rekreacioni centar, 17h Uzrast: od 8- 15 god 1.Edina Sejfović 2.Hana Sejfović

Nedelja, 20.09.2020.

‘KREATIVNA RADIONICA “ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, Uzrast: od 7 – 18 god 1. Kemal Malićević 2. Rijalda Novalić KVIZ ZNANJA

,,ZNAM DA ZNAM“ Sportska radionica SPORTSKA RADIONCA Dobrosusesdski klub Uzrast: 10-14 1. Boško Mihailović 2. Samir Dražanin

Utorak, 22.09.2020.

‘VESELA MATEMATIKA“ Kreativna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Rekreacioni centar, 17h Uzrast: od 8- 15 god 1.Edina Sejfović 2.Hana Sejfović

Petak, 25.09.2020.

‘ZNAČAJ VODA “ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusesdski klub Uzrast: Mladi i odrasli 1.Šefadil Spahić 2.Fevzija Murić

Subota, 26.09.2020.

“ČITANJE NIJE DOSADNO KAD ČITAM ONO ŠTO VOLIM“ Srpski i bosanski jezik RADIONICA MATERNJEG JEZIKA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast: osnovci, srednjoškolci 1. Nejira Beširović 2. Elma Zukorlić-Demirović

“KAD PORASTEM BIĆU …“ Kreativna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Rekreacioni centar, 17h Uzrast: od 8- 15 god 1.Edina Sejfović 2.Hana Sejfović

Nedelja, 27.09.2020.

‘VITRAŽ, OSLIKAVANJE STAKLA“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, Uzrast: od 7 – 18 god 1. Kemal Malićević 2. Rijalda Novalić

“ORGANIZACIJA PLANINARKO-PEŠAČKOG IZLETA NA PLANINI GOLIJI“ . Sportska radionica SPORTSKA RADIONCA Dobrosusedski klub Uzrast: 7-14 1. Boško Mihailović 2. Samir Dražanin

Utorak 29.09.2020.

‘DA IMAM ČAROBNI ŠTAPIĆ“ Kreativna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Rekreacioni centar, 17h Uzrast: od 8- 15 god 1.Edina Sejfović 2.Hana Sejfović

SJENICA

Utorak, 01.09.2020.

„MURAL“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 16h do 19h Uzrast: od 1. do 8 raz. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović ODRŽANA

Sreda, 02.09.2020.

„MOJ SVET“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub 16h-19h Uzrast: od 1. do 8 raz. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović

Subota, 05.09.2020.

„WILD ANIMALS“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„PAMETNICA I PRIČALICA, NE POSTOJI POGREŠAN ODGOVOR“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h. Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„I PRIRODA RECIKLIRA“ Ekološka radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15h. Uzrast: od 8 do 15 godina, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

„FRIENDS (PRIJATELJI)“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18h-21h Uzrast: od 6-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

Nedelja, 06.09.2020.

„UVOD U NEMAČKI JEZIK“ Nemački jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h Uzrast: 6-14 godina. 1. Valida Toković 2. Dzenita Hodzić

„PRIJATELJSTVO“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 12h-15h Uzrast: od 1.-8 raz. 1. Mersid Nuhović 2. Jasmina Kolašinac

„MALA ČAROLIJA MATEMATIKE“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15-18h Uzrast: od 8-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

Sreda, 09.09.2020.

„DRUŠTVENE IGRE I PODSTICANJE TIMSKOG RADA“ Kreativna radionice, Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

Četvrtak, 10.09.2020.

„HEMIJA-NAUKA KREATIVNIH“ Hemija, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 13-16h Uzrast: od 12-14 godina 1. Berna Mujezinović 2. Snežana Konatar

„MASKENBAL ZA DECU ZABAVA JE PRAVA“ Kreativna (muzička) radionica, Dobrosusedski klub, 16h-19h. Uzrast: od 4 do 12 godina, 1.Taida Rastić 2.Taida Camović

Petak, 11.09.2020.

„ZANIMLJIVOSTI HEMIJE“ Hemija, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 11-14h Uzrast: od 12-14 godina 1. Berna Mujezinović 2. Snežana Konatar

Subota, 12.09.2020.

„DOMESTIC ANIMALS“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„FRANCUSKA KUHINJA“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h. Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„MODNI RECIKLATORI“ Ekološka radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15h. Uzrast: od 8 do 15 godina, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

Nedelja, 13.09.2020.

„DIE FARBEN AUFDEUTSCH (Boje na nemačkom)“ Nemački jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h Uzrast: 6-14 godina. 1. Valida Toković 2. Dzenita Hodzić

„SLOVA KAO OSEĆAJI“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 12h-15h Uzrast: od 1.-8 raz. 1. Mersid Nuhović 2. Jasmina Kolašinac

„DELJIVOST BROJEVA“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15-18h Uzrast: od 8-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

Ponedeljak, 14.09.2020.

„MOJI VRŠNJACI“ Kreativna radionica, Dorosusedski klub, 15h-18h. Uzrast: od 4-12 godina. 1. Alejna Gičević 2. Irina Tandir

Utorak, 15.09.2020.

„HILJADU ZAŠTO, HILJADU ZATO“ Kreativna (muzička) radionica, Dobrosusedski klub, 16h-19h. Uzrast: od 4 do 12 godina, 1.Taida Rastić 2.Taida Camović

Sreda, 16.09.2020.

„RADIONICA KREATIVNOG PISANJA“ Kreativna radionice, Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

Četvrtak, 17.09.2020.

„SNEŽANA I SEDAM PATULJAKA“ Kreativna radionica, Dorosusedski klub, 15h-18h. Uzrast: od 4-12 godina. 1. Alejna Gičević 2. Irina Tandi

Subota, 19.09.2020.

„MY FAMILY“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„OBELEŽAVANJE FRANCUSKIH PRAZNIKA“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h. Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„MALO ZAGAĐENJE, VELIKI PROBLEM“ Ekološka radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15h. Uzrast: od 8 do 15 godina, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

„MY FAMILY (Moja porodica)“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18h-21h Uzrast: od 6-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

Nedelja, 20.09.2020.

„MEIN KORPER (Moje telo)“ Nemački jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h Uzrast: 6-14 godina. 1. Valida Toković 2. Dzenita Hodzić

„JESEN“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 12h-15h Uzrast: od 1.-8 raz. 1. Mersid Nuhović 2. Jasmina Kolašinac

„GEOMETRIJSKI OBJEKTI“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15-18h Uzrast: od 8-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

„MY HOUSE (Moja kuća)“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18h-21h Uzrast: od 6-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

Ponedeljak, 21.09.2020.

„METODIKA POČETNIH MATEMATIČKIH POJMOVA“ Kreativna radionica, Dorosusedski klub, 15h-18h. Uzrast: od 4-12 godina. 1. Alejna Gičević 2. Irina Tandir

Utorak, 22.09.2020.

„GLUMAČKA RADIONICA“ Kreativna (muzička) radionica, Dobrosusedski klub, 16h-19h. Uzrast: od 4 do 12 godina, 1.Taida Rastić 2.Taida Camović

Sreda, 23.09.2020.

„GLUMAČKA RADIONICA“ Kreativna radionice, Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

Četvrtak, 24.09.2020.

„PRIRODA I DRUŠTVO“ Kreativna radionica, Dorosusedski klub, 15h-18h. Uzrast: od 4-12 godina. 1. Alejna Gičević 2. Irina Tandir

Subota, 26.09.2020.

„SEASONS“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h. Uzrast: od 6-10 godina. 1.Milena Petrović 2.Senida Bronja.

„PODSEĆANJE NA DRUŽENJE KOZ RAZNE ETAPE RADIONICA“ Francuski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h. Uzrast: Predškolci i od 1.-8 raz. 1. Melisa Gičević 2. Halida Dzeko

„IZRADA EKOLOŠKOG SAPUNA“ Ekološka radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 15h. Uzrast: od 8 do 15 godina, 1. Elida Zekić 2. Anida Prelić

Nedelja, 27.09.2020.

„DIE KLEIDUNG“ Nemački jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 09-12h Uzrast: 6-14 godina. 1. Valida Toković 2. Dzenita Hodzić

„SAT“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 12h-15h Uzrast: od 1.-8 raz. 1. Mersid Nuhović 2. Jasmina Kolašinac

„MY BODY (Moje telo)“ Engleski jezik, OBRAZOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h-18h Uzrast: od 6-14 godina. 1. Seada Turković 2. Vedat Muminović

„JEDNAČINE“ Matematika, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 18-21h Uzrast: od 8-14 godina. 1. Senad Ajdinović 2. Ilda Puljić

Ponedeljak, 28.09.2020.

„RECIKLAŽA NIJE GNJAVAŽA, RECIKLAŽA JE KADA SE PRERADI UPOTREBLJENA AMBALAŽA“ Hemija, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 11-14h Uzrast: od 12-14 godina 1. Berna Mujezinović 2. Snežana Konatar

„NEDOSTAJEM SAMA SEBI“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub ili priroda, zavisi od vremenskih prilika, 16h-19h Uzrast: od 1. do 8 raz. 1.Amra Bajrović 2.Anida Mujović

Utorak, 29.09.2020.

„VODA KAO VEČNA TAJNA“ Hemija, OBRAZOVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub, 08-11h Uzrast: od 12-14 godina 1. Berna Mujezinović 2. Snežana Konatar

„DOBRO JE…“ Likovna radionica, KREATIVNA RADIONICA, Dobrosusedski klub ili priroda, zavisi od vremenskih prilika, 11h-14h Uzrast: od 1. do 8 raz. 1.Amra Bajrović 2. Anida Mujović

„MAGIČNO NEBO“ Kreativna (muzička) radionica, Dobrosusedski klub, 16h-19h. Uzrast: od 4 do 12 godina, 1.Taida Rastić 2.Taida Camović

Sreda, 30.09.2020.

„KREATIVNO RAZMIŠLJAM I KREATIVNO STVARAM“ Kreativna radionice, Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: od 4 do 18 godina, i odrasli od 18 do 25 godina 1.Ajla Selimović 2. Valida Hodzić

TUTIN

Subota, 05.09.2020.

,,ŽIVOT U KAPI VODE“ Ekologija, Ekološka poljoprivreda i zaštita životne sredine KREATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 18h Uzrast: Osnovnoškolski 1.Melisa Curić 2.Mithad Curić

Nedelja, 06.09.2020.

‘PLANINARSTVO “ Sportska radionica SPORTSKA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast:7-12god 1.Admira Koničanin 2.Dževad Ćuljević

“ICH KOMME AUS… (DOLAZIM IZ ..) “ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast: Odrasli 1.Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

“NEGATIVNI BROJEVI“ Matematika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,12h Uzrast:10-15god 1.Melisa Kurtanović 2.Milhata Bakić

Utorak, 08.09.2020.

“KOMUNIKACIJA ŠTA JE TO?“ Komunikacijske veštine KREATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h Uzrast:od 1. do 4.razreda 1. Aldisa Pepić 2. Melisa Pepić

“INTRODUCING YOURSELF“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 15h Uzrast: Odrasli 1 . Dzenana Numanovic 2. Enisa Čelić

Sreda, 09.09.2020.

‘VAKCINACIJA “ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast:Školski 1.Zuhra Calakovic 1. Nefisa Ademović

“KREIRANJE GMAIL NALOGA I RAD U GOOGLE UČIONICI “ Matematika,Fizika,Informatika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,13h Uzrast:Od 7 god 1. Nermina Sejdović 2.Nihad Sejdović

Četvrtak, 10.09.2020.

‘ZASTITA DECE OD COVID INFEKCIJE I DRUGIH ZARAZNIH BOLESTI “ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast:Školski 1.Zuhra Calakovic 2. Nefisa Ademović

“SKULPTURE OD PAPIRA“ Likovna radionica LIKOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast: Školski 1.Elma Smajović 2.Senija Smajović

Petak, 11.09.2020.

“SKULPTURE OD PAPIRA“ LIKOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast: Školski 1.Elma Smajović 2.Senija Smajović

“LIFESTYLE AND CULTURE“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 15h-19h Uzrast: Odrasli 1. Dzenana Numanovic 2. Enisa Čelić

Subota, 12.09.2020.

‘ KAKO SE PLEŠE TROUGAO “ Matematika,Fizika,Informatika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,13h Uzrast:Od 7 god 1. Nermina Sejdović 2. Nihad Sejdović

„MAKROOZOOBENTOS PEŠTERSKOG POLJA“ Ekologija, Ekološka poljoprivreda i zaštita životne sredine KREATIVNA RADIONICA Specijalni rezervat prirode Peštersko polje, 12h Uzrast: Osnovnoškolski 1.Melisa Curić 2.Mithad Curić

“UPOZNAJEM SVOJ GRAD“ Pomoć deci u savlađivanju školskog gradiva Dobrosusedski klub, 13h Uzrast:od 1.do 4.razreda 1. Samir Fetahović 2.Selma Pepić

Nedelja, 13.09.2020.

„PLIVANJE FITNES ZA DECU U VODI“ Sportska radionica SPORTSKA RADIONICA Dobrosusedski klub, 8h Uzrast:7-12god 1.Admira Koničanin

“TELEFONGESPRÄCH (TELEFONSKI RAZGOVOR)“ Nemački jezik RADIONICA ST JEZIKA Dobrosusedski klub, 11h Uzrast: Odrasli 1.Amina Čuljević 2. Senida Derdemez “RAZLOMCI“ Matematika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,13h Uzrast:10-15god 1.Melisa Kurtanović 2.Milhata Bakić

“IGRAMO SE BROJEVIMA“ Pomoć deci u savlađivanju školskog gradiva Dobrosusedski klub, 16h Uzrast:od 1.do 4.razreda 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić

Ponedeljak, 14.09.2020.

HOBBIES AND INTERESTS Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 15h-19h Uzrast: Odrasli 1. Dzenana Numanovic 2. Enisa Čelić

Utorak, 15.09.2020.

‘KOMUNIKACIJA BAZ PREPREKA“ Komunikacijske veštine KREATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h Uzrast:od 1. do 4.razreda 1. Aldisa Pepić 2.Melisa Pepić

Sreda, 16.09.2020.

“TALKING ABOUT POSSESSIONS – POSSESSIVE ADJECTIVES AND PRONOUNS“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 15h-19h Uzrast: Osnovna škola 1. Dzenana Numanovic 2. Enisa Čelić

Četvrtak, 17.09.2020.

‘ALERGIJE KOD DECE“ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast:Školski 1.Zuhra Calakovic

Petak, 18.09.2020.

‘ČESTITKE URADI SAM“ Likovna radionica LIKOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast: Školski 1.Elma Smajović 2.Senija Smajović

Subota, 19.09.2020.

‘LETI KAO KOLIBRI, BROJI KAO ČOVEK “ Matematika,Fizika,Informatika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,13h Uzrast:Od 7 god 1. Nermina Sejdović 2. Nihad Sejdović

“TRAŽIĆU POMOĆ OD SVOJIH VODITELJA“ Pomoć deci u savlađivanju školskog gradiva Dobrosusedski klub, 13h Uzrast:od 1.do 4.razreda 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić

‘LONGITUDINALNE PROMENE MAKROZOOBENTOSA NA VIDRENJAKU“ Ekologija, Ekološka poljoprivreda i zaštita životne sredine KREATIVNA RADIONICA Gornji, srednji i donji tok Vidrenjaka, 12h Uzrast: Osnovnoškolski 1.Melisa Curić 2.Mithad Curić

Nedelja, 20.09.2020.

“SPORTSКA IGRA SPORTSКA IGRA ODBOJКA I КOŠARКA“ Sportska radionica SPORTSKA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast:7-12god 1.Admira Koničanin 2.Dževad Ćuljević

“MEIN TAG (MOJ DAN) IRACIONALNI BROJEVI “ Nemački jezik RADIONICA ST JEZIKA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast: Odrasli 1.Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

“IRACIONALNI BROJEVI“ Matematika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,12h Uzrast:10-15god 1.Melisa Kurtanović 2.Milhata Bakić

Ponedeljak, 21.09.2020.

‘FOOD AND RESTAURANTS “ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 15h-19h Uzrast: Odrasli 1. Dzenana Numanovic 2. Enisa Čelić

Utorak, 22.09.2020.

„KOLIKO SE RAZUMEJU DEČACI I DEVOJČICE“ Komunikacijske veštine KREATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h Uzrast:od 1. do 4.razreda 1. Aldisa Pepić 2. Melisa Pepić

Sreda, 23.09.2020.

„TALKING ABOUT DAILY ROUTINES AND FREE TIME ACTIVITIES“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 15h-19h Uzrast: Odrasli 1. Dzenana Numanovic 2. Enisa Čelić

Četvrtak, 24.09.2020.

„ZLOUPOTREBA DUVANA I PSIHOAKTIVNIH SUPSTANCI“ Zdravstvena radionica ZDRAVSTVENA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast:Školski 1.Zuhra Calakovic 2.Nefisa Ademović

Petak, 25.09.2020.

„IKS-OKS IGRA“ Likovna radionica LIKOVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 16h Uzrast: Školski 1.Elma Smajović 2. Senija Smajović

Subota, 26.09.2020.

„MATEMATIČKI VISEBOJ“ Matematika,Fizika,Informatika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,13h Uzrast:Od 7 god 1. Nermina Sejdović 2.Nihad Sejdović

„IGRAMO SE PRAVOPISOM“ Pomoć deci u savlađivanju školskog gradiva Dobrosusedski klub, 13h Uzrast:od 1.do 4.razreda 1. Samir Fetahović 2. Selma Pepić

„FAUNA DNA STAJAĆIH VODA“ Ekologija, Ekološka poljoprivreda i zaštita životne sredine KREATIVNA RADIONICA Jezerce u selu Mitrova, 12h Uzrast: Osnovnoškolski 1.Melisa Curić 2.Mithad Curić

Nedelja, 27.09.2020.

„POLIGON ZA DECU“ Sportska radionica SPORTSKA RADIONICA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast:7-12god 1.Admira Koničanin 2.Dževad Ćuljević

„PROSTO VREME: PREZENT U NEMAČKOM JEZIKU“ Engleski jezik RADIONICA STRANOG JEZIKA Dobrosusedski klub, 12h Uzrast: Odrasli 1.Amina Čuljević 2. Senida Derdemez

„IMAGINARNI BROJEVI“ Matematika POMOĆ U SAVLAĐIVANJU ŠKOLSKOG GRADIVA Dobrosusedski klub,12h Uzrast:10-15god 1.Melisa Kurtanović 2.Milhata Bakić

Utorak, 29.09.2020.

“NASILJE U ŠKOLI I NENASILNA KOMUNIKACIJA “ Komunikcijske veštine KREATIVNA RADIONICA Dobrosusedski klub, 15h Uzrast:od 1. do 4.razreda 1. Aldisa Pepić 2. Melisa Pepić

_______

Projekat „Re!ntegracija – podrška održivoj (re)integraciji povratnika u Srbiji“ je finansiran od strane Ministarstva za ekonomsku saradnju i razvoj Savezne Republike Nemačke (BMZ).

Projekat realizuje ASB Serbia i IDC u partnerstvu sa Regionalnom razvojnom agencijom Sandžaka – SEDA i Muslimanskim humanitarnim društvom Merhamet – Sandžak , uz podršku Grada Novog Pazaraopštine Tutin i opštine Sjenica.

NAŠI DRUGARI NA DOSADAŠNJIM RERADIONICAMA